Dřevo je naší životní vášní

Nakupte u nás a pochopíte proč

Dřevěné plovoucí podlahy

Za naše dřevěné podlahy bychom dali ruku do ohně.

Krásné, kvalitní a za bezkonkurenční cenu!

Dřevěné podlahy děláme už spoustu let. Ohlasy spokojených zákazníků nás těší, ale nenechávají nás usnout na vavřínech. Proto dřevěné podlahy neustále zlepšujeme. Snažíme se nabízet nové věci, které konkurence nemá. A zachováváme přitom rozumnou cenu.

Na první místo vždy řadíme kvalitu, neboť podlaha není zrovna levná záležitost. Nákup je investice, která se v podobě dřevěných podlah od TDV-Borač několikanásobně vyplatí. Jsme si kvalitou naší práce natolik jistí, že na zámkový spoj dáváme garanci 25 let.

Při výrobě používáme vylepšené vytvrzovací laky, které zvyšuje odolnost povrchu proti poškrábání. Ať už na podlaze s oblibou tancujete, hrajete fotbal nebo třeba cvičíte, naše podlahy toto všechno zvládnou levou zadní.

Úplně nejraději ze všeho však na své podlaze budete jen ležet. Dřevo je totiž nesmírně příjemné a hřejivé, k tomu si navíc přičtěte, že dřevěné podlahy nepřitahují prach a jsou z přírodního materiálu. Jsou proto maximálně vhodné taky pro alergiky.

Dřevěné podlahy mnozí považují za královny všech podlah. A dobře vědí proč. Za dobré peníze v nich dostanete luxusní podlahu na celý život. Rádi vás o tom přesvědčíme.

Dle barvy

Zobrazit nabídku

Dle typu dřeva

Zobrazit nabídku

Dle tloušťky

Zobrazit nabídku


Uvedené ceny jsou bez DPH


E-shop dřevěné podlahy

Mám dotaz ohledně podlahy

Nechte toto pole prázdné