Dřevo je naší životní vášní

Nakupte u nás a pochopíte proč

Dřevěné parapety

Estetický a funkční doplněk 

Odolné parapety na míru vaší domácnosti 

Chcete sladit jednotlivé prvky vašeho interiéru? Masivní dřevěné parapety perfektně doplní dřevěnou podlahu, schody nebo kuchyňskou linku. Vytvoříme pro vás takové, které snadno odolají vlhkosti, zatížení, UV záření a dalším vlivům – v odstínu dle vašich preferencí. 

Dokonale sjednocený interiér 

I sebemenší detail může ovlivnit celkový dojem. Parapety zvládneme vyrobit ze stejného materiálu jako kuchyňskou desku, nebo schody, takže spolu budou skvěle korespondovat. 

Konečný výsledek samozřejmě závisí na konkrétní dřevině. Ta musí být důkladně vysušená – nejvhodnější je dubové, bukové nebo třeba exotické dřevo merbau. Každé z nich má nádhernou přírodní kresbu a vyniká vysokou odolností. 

Parapety poté opatříme ochranným nátěrem a poradíme vám, jakými prostředky dřevo správně ošetřovat, aby dlouho vydrželo krásné.

Parapety děláme nejčastěji z našich krásných dřevěných podlah v síle 14 mm, kde je sympatická cena. Umíme je také zesílit např. dřevotřískovou deskou na požadovanou tloušťku. Přední nosy děláme standardně tl. 40 mm, můžeme na přání i silnější nebo slabší.
Mimo parapetů z podlah je vyrábíme i z masivního dubového dřeva v síle 40 a 20 mm. Přesah parapetů přes zeď máme 15 mm, můžeme na přání udělat i jiný.
Pokud si na montáž netroufáte, máme moc šikovné montéry, kteří parapety zaměří a pak namontují.

Pro nezávaznou nabídku nám pošlete rozměry, rádi Vám nové parapety naceníme.

foto autora

Josef Řezníček

Sháníte dřevěné parapety, abyste je co nejlépe sladili s vaší podlahou? Naše parapety jsou odolné i estetické a můžete si je prohlédnout předem – v naší vzorkovně.


Uvedené ceny jsou bez DPH


Nechte toto pole prázdné

Obratem se vám ozveme nazpátek

Podívejte se na fotky z našich realizací


benefits

Sídlíme nedaleko Brna

benefits

Dřevu se věnujeme už více než 15 let

benefits

Máme vlastní pilu - vše si vyrábíme sami

benefits

Nabízíme poctivé a dostupné produkty

benefits

Vzorky podlah vám rádi zašleme poštou