• Dřevo je naší životní vášní

    Nakupte u nás a pochopíte proč

O nás

Nabízíme dostupný luxus – kvalitní dřevěné produkty za rozumnou cenu

Masivní dřevo podle nás patří k těm nejluxusnějším a nejvyhledávanějším materiálům. Jenomže si jej nemůže dovolit každý, protože bývá poměrně drahé. My jsme se rozhodli to změnit. Od začátku našeho působení je pro nás důležité, aby naše podlahy, dveře, skříně i stoly byly cenově dostupné a poctivě zpracované.

Protože máme vlastní sklady i pilu a všechny výrobky si zpracováváme sami, stala se tato představa realitou a naším standardem. Rozhodli jsme se neutrácet za zbytečnosti, jako je drahý showroom v centru Brna a zaměřili jsme se na poctivou výrobu. Díky tomu si můžeme dovolit nabízet naše výrobky za nižší cenu a to i lidem, kteří by si je jinak pořídit nemohli. Rádi se s vámi potkáme a probereme možnosti řešení v naší vzorkovně v Borači u Brna.

Proč jsou naše produkty tak levné?

Máme vlastní pilu, vlastní sklady, všechno děláme sami, nemáme drahý showroom v brně, místo toho děláme za dostupnou cenu kvalitní podlahy dělané poctivě.

foto autora

Chtěl jsem být bankéř, ale dřevo mě pohltilo

Práci s dřevem se věnuji už 14 let a dostal jsem se k ní, jak se říká, „jak slepej k houslím“. Na vysoké škole jsem studoval zemědělství a potravinářství, ale protože jsem toužil stát se bankéřem, vystudoval jsem také ekonomiku a pojišťovnictví.

Jenže z kariéry bankéře nic nebylo, nikde mě nechtěli, a když můj otec koupil v Tišnově starou pilu, šel jsem do toho s ním.

Toho rozhodnutí dodnes nelituji. Poté co jsem začal s otcem spolupracovat, mě práce s dřevem zaujala natolik, že jsem koupil areál pily Borači a začal se své lásce k přírodě věnovat na plno.

Dneska se svým týmem věnuji výrobě nábytku, podlah, teras a všech různých dřevěných doplňků do interiérů a exteriérů a doufám, že u této práce ještě dlouho zůstanu.

Dřevo je totiž, krásné, živé, voní, pracuje a dodává domovům ten pravý šmrnc!

Josef Řezníček
TDV Borač

MÁM DOTAZ OHLEDNĚ VÝROBY

Obratem se vám ozveme nazpátek.
picture