• Dřevo je naší životní vášní

    Nakupte u nás a pochopíte proč

Vzorkovna

Přijďte si naše výrobky prohlédnout a osahat do Borače u Brna

V naší vzorkovně se inspirujete

Máte v hlavě celou řadu nápadů, jak si zařídit váš domov a potřebujete si je utřídit? Nebo máte konkrétní představy a chcete se o nich s někým poradit? Navštivte nás v naší vzorkovně v Borači a inspirujte se našimi dřevěnými dveřmi, schody, postelemi, ale i kuchyňským kováním. Není nad to, vyzkoušet si všechny šuplíky, prohlédnout kuchyňské desky a získat reálnou představu tom, jak by se váš domov mohl proměnit.

Přijet se k nám podívat můžete každý všední den od 6:30 do 15:00, nebo v sobotu od 8:00 do 10:00. V případě předchozí domluvy můžete přijít i v jiném čase.

Vše vám ukážeme, představíme

V naší vzorkovně kousek od Brna si můžete vše prohlédnout a rovnou to s námi zkonzultovat. Rádi vám poradíme, tak aby vám vše do vašeho domova co nejlépe sedělo. V případě, že si pořizujete podlahu a nejste si jistí, zdali vám bude barevně sedět například ke schodům, můžeme vám vzorek zapůjčit domů.

Kde leží Borač?

Vesnička Borač se nachází kousek od Tišnova a asi půl hodiny autem od Brna. Když už se k nám pojedete podívat, doporučujeme spojit cestu s výletem do přírody, nebo na nedaleký hrad Pernštejn.

MÁM DOTAZ OHLEDNĚ VÝROBY

Obratem se vám ozveme nazpátek.
picture