• Dřevo je naší životní vášní

    Nakupte u nás a pochopíte proč

Reference

Kuchyně - lesklá pracovní deska

Kuchyňská linka ve tvaru písmene U. Materiál korpusů je bílé lamino, dvířka jsou z bílé fólie a pracovní deska je z tvrzeného lamina v provedení vysoký lesk. Součástí dodávky jsou i vestavěné spotřebiče. Záda za pracovní deskou a parapet umíme vyrobit ze stejného materiálu jako je pracovní deska.

Kuchyňská linka

Kuchyňská linka ve tvaru písmene L s prostore pro volně stojící lednici. Materiál laminovaná dřevotříska, dekor ořech, sokl je z nerezu, dvířka bílé lesklé lamino. Pracovní deska a zádová deska, která na žádost architekta byla provedena i nad horní skříňky z materiálu tvrzeného lamina.

Nábytek obývák

Na přání zákazníka byla do obýváku vyrobena vestavěná skříň přes celou stěnu v provedení lamino dekor javor a mahagon s posuvnými a výklopnými dveřmi a šuflaty. Ke skříni byla vyrobena i komoda se stolkem ve stejném dekoru.

Obchod

Vybavení obchodu nábytkem. Materiál lamino v dekoru vanilka se zvýrazněnými hranami v oranžové barvě.

Podlaha a schody buk terminovaný

Krásná tmavá podlaha naplno vynikne ve velké a prosvětlené místnosti. Na betonovou podlahu byla položena plovoucím způsobem třívrstvá dřevěná podlaha Buk termo třílamela v povrchové úpravě lak. Na tuto podlahu navazují schody ze stejného materiálu, kde napojení je řešeno speciální bezespárovou technologií. Standardně je třeba mezi podlahou a schodovými nášlapy udělat dilataci, která zabrání, aby se podlaha v budoucnu zkroutila.

Skříně

Skříně jsou vyrobené z laminované dřevotřísky, dekor bílá a šedá. Pro otevírání byly zvoleny posuvné dveře, které jsou pro zvýšení estetického dojmu barevně dělené. Vedle skříně byl využit i prostor nad dveřmi, kam se vlezla malá skříňka a také využit prostor vedle okna neprotější zdi, kde si našla místo samostatně stojící skříň v kombinaci stejného dekoru jako u hlavní vestavěné skříně.

Vestavěné skříně

Skříně jsou vyrobené z laminované dřevotřísky, dekor Jasan casino. Skříně jsou vestavěné do různých nik ve zdi, je možné je namontovat i do prostoru podkroví se skoseným stropem. K otevírání chtěli zákazníci posuvné dveře a šuplíky. Po montáži skříni jsou olištovány mezery mezi zdí a boky skříně, aby bylo dílo dokonalé.

Schodiště

Na tomto místě původně stálo schodiště z šedivého betonu. Obložili jsme proto nášlapy i podstupně hřejivým bukem o síle 1,5 cm, který dělá majitelům radost až dodnes.

Vestavěná skříň

Vestavěná skříň z luxusního bílého buku, olše a stříbrného kování. Skříň jsme vyráběli komplet na míru, včetně olemování s obložkami kolem zdí. Trojice posuvných dveří se otevírá tak lehce a tak tiše, že to zvládne i malé dítě.

Dubové schody

Dubové schody ze 4 cm silného masivu, dřevěné zábradlí z přírodního dubu v bílé barvě, bezpečnostní madlo kolem zdi. A k tomu všemu krásná světa. Majitel tohoto rodinného domu přesně věděl, co chce. A my jsme jeho přáním přesně vyhověli.

Baťova univerzita ve Zlíně

Dřevěná podlaha z přírodního dubu ve stylu selského prkna nejen skvěle vypadá, ale díky naolejování se po ní dobře chodí i v obuvi a je nenáročná na údržbu. Sen každého údržbáře.

Buková kuchyně v rodinném domě v Brně-Bystrci

Základ tvoří bukové lamino, dvířka jsou buková foliovaná, pracovní deska z tvrzeného laminátu. Kuchyni jsme celou sestavili a namontovali (včetně spotřebičů), zákazník už si jenom přilepí obklady nad pracovní desku.

Luxusní kuchyně v kombinaci bílého a bordó lamina

Tvrzenou pracovní desku z laminátu jsme vyvedli ve stejném dekoru, jako zadní desku – výsledek vidíte sami. Kuchyň jsme dodali včetně vestavěných spotřebičů.

Rodinný dům

Dokončená zakázka rodinného domu.