Dřevo je naší životní vášní

Nakupte u nás a pochopíte proč

Vzorkovna

Přijďte si naše výrobky prohlédnout a osahat do Borače u Brna

V naší vzorkovně se inspirujete

Máte v hlavě celou řadu nápadů, jak si zařídit váš domov a potřebujete si je utřídit? Nebo máte konkrétní představy a chcete se o nich s někým poradit? Navštivte nás v naší vzorkovně v Borači a inspirujte se našimi dřevěnými dveřmi, schody, postelemi, ale i kuchyňským kováním. Není nad to, vyzkoušet si všechny šuplíky, prohlédnout kuchyňské desky a získat reálnou představu tom, jak by se váš domov mohl proměnit.

Přijet se k nám podívat můžete každý všední den od 6:30 do 15:00, nebo v sobotu od 8:00 do 10:00. V případě předchozí domluvy můžete přijít i v jiném čase.

Vše vám ukážeme, představíme

V naší vzorkovně kousek od Brna si můžete vše prohlédnout a rovnou to s námi zkonzultovat. Rádi vám poradíme, tak aby vám vše do vašeho domova co nejlépe sedělo. V případě, že si pořizujete podlahu a nejste si jistí, zdali vám bude barevně sedět například ke schodům, můžeme vám vzorek zapůjčit domů.

Kde leží Borač?

Vesnička Borač se nachází kousek od Tišnova a asi půl hodiny autem od Brna. Když už se k nám pojedete podívat, doporučujeme spojit cestu s výletem do přírody, nebo na nedaleký hrad Pernštejn.


Mám dotaz ohledně vzorkovny

Nechte toto pole prázdné

Obratem se vám ozveme nazpátek

benefits

Sídlíme nedaleko Brna

benefits

Dřevu se věnujeme už více než 15 let

benefits

Máme vlastní pilu - vše si vyrábíme sami

benefits

Nabízíme poctivé a dostupné produkty

benefits

Vzorky podlah vám rádi zašleme poštou